Консультації з грудного вигодовування |

Услуги - Консультації з грудного вигодовування

Консультації з грудного вигодовування

Консультації з грудного вигодовування

в косметологічній клініці «RA» м. Ірпінь

Консультації з грудного вигодовування в косметологічній клініці «RA» м. Ірпінь проводиться з питань будь-якої складності.

Найчастіше мами звертаються до консультантів з грудного вигодовування через біль під час годування, коли мало молока, через поганий набір ваги малюком, для безболісного зціджування груді.

Консультація проходить в приміщенні клініки та включає теоретичні та практичні аспекти.

Після консультації ви отримаєте чіткий план дій для вирішення вашого питання та консультаційну підтримку протягом 2 тижнів.

Консультація косметолога для мам, які годують груддю

В суспільстві розповсюджена думка, що мамам на ГВ не можна жодних косметичних процедур. Але це не так!

Наукові дослідження та авторитетні джерела підтверджують безпечність переважної більшості косметичних маніпуляцій та доглядових процедур як з точки зору впливу на грудне молоко, так і на лактацію в цілому.

Запрошуємо вас на консультацію до ГВ-френдлі косметолога в косметологічну клініку RA!

Валерія Миколаївна Білоконська за сумісництвом є консультантом з грудного вигодовування. На консультації ви отримаєте всю необхідну інформацію про сумісність процедур з ГВ, їх вплив на організм годуючої мами та грудне молоко, зможете записатися на безпечні косметологічні процедури та ін’єкційну косметологію.

Спеціалісти косметологічної клініки «RA»

Відгуки:(3)

 • Спеціаліст з ін’єкційних методик;
 • Загальна та апаратна косметологія.
Відгуки:(2)

 • Консультування з грудного вигодовування

Вартість консультації з грудного вигодовування в косметологічній клініці «RA» м. Ірпінь

КОНСУЛЬТАЦІЇ СПЕЦІАЛІСТІВ

Консультація трихолога 500 грн. Записатися
Консультація по грудному вигодовуванню 1 000 грн. Записатися
Приєднуйтесь до нас в Instagram Підписатися

  Запис на консультацію

  Безкоштовна консультація і огляд

  Натиснувши на кнопку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності сайту

  Відгуки

  Елена
  17.08.2021

  Анна, доброе утро! Хочется сказать большое спасибо Вам за вашу работу и неоценимую помощь при налаживании грудного вскармливания. Я благодаря Вам продолжаю кормить сынульку грудным молоком. Сейчас, гуляя во дворе с такими же мамами, я единственная кто продолжает кормить грудью и днем, и ночью. Есть мамы, у которых не пришло молоко, у кого-то пришло мало, у кого-то рано закончилось.

  Вера
  17.08.2021

  Хочу сказать огромное спасибо Анне Александровне!!!Когда после родов резко пришло молоко, меня охватила паника.Грудь стала огромной, каменной, дико болела. Я самостоятельно делала массаж, пыталась сцеживаться, но утром стало только хуже, грудь стала огромной. И тут я поняла, без помощи специалиста не обойтись, либо всё закончится маститом. Анна Александровна успокоила меня, облегчила мою боль, грудь стала мягкой, ушла боль и неземное облегчение!!! Научила меня как действовать дальше самостоятельно и меня это спасло!!! Честно говоря я сомневалась, но теперь я верю в вашу помощь!!! Сейчас кормлю доченьку без проблем!!! Я благодарна Вам!