Спеціалісти косметологічної кліники RA в Ірпені

Команда

Наша команда

Медицинская лицензия — залог безопасности наших клиентов

Отзывы:(3)

 • Врачебный опыт более 8 лет;
 • Специалист по инъекционным методикам;
 • Общая и аппаратная косметология.
Отзывы:(3)

 • Физкультурно-оздоровительный массаж
 • Лечебный массаж
 • Реабилитационный массаж
 • Спортивный массаж
 • Антицеллюлитный массаж
 • Расслабляющий массаж
Отзывы:(2)

 • Трихолог-трансплантолог
 • Дерматокосметолог высшей категории
Отзывы:(2)

 • Консультирование по грудному вскармливанию

Отзывы

Анна
13.08.2021

Чудова людина, майстер своєї справи)💯
Приємно приходити на процедуру, де тебе завжди радо зустрічають)😃
Атмосфера неймовірна)
Майстер вислухає твої побажання та із радістю їх виконає🙂
Після кожної процедури заряджаєшся позитивом😀
Рекомендую💫💥

Влада
13.08.2021

В целом Очень Приятная атмосфера в клинике, но благодаря такому специалисту как Инна🌞,я возвращаюсь сюда вновь и вновь! Инна делает людей ещё более красивыми, всегда с индивидуальным подходом и с душой❤️
Человек любит то, чем занимается 🌺🌺🌺

Лілія
12.08.2021

Хочу подякувати Іннусі за її професіоналізм у роботі, за щирість та взагалі за завжди теплий прийом на процедуру. З Інною процедура проходить швидко, безболісно та без подразнень😘

Людмила Коперникова
02.10.2020

Специалист:

От буває, що в людині прекрасно все. І розум і руки і душа. Саша не тільки прекрасний фахівець, який знає анатомію і може розповісти про процедуру все в найдрібніших подробицях, але ще і прекрасна людина, Котра дуже тремтливо ставиться до своїх клієнтів. Я задоволена результатом.

Наталия
14.08.2021

Інночка- це майстер своєї справи! До неї хочеться повертатися на процедуру щоразу. Приємна у спілкуванні та знайде підхід до кожного. З цим майстром я вже роки 3 мабуть, а то й більше. Найкращі рекомендації!!!

Светлана
05.01.2021

Огромное спасибо Лере за то, что она сотворила с моим телом после беременности 🙂 В хорошем смысле этого слова. Привела меня в форму (параллельно с залом), помогла избавиться от некоторых остаточных моментов липолитиками + привелка кожу лица в порядок. В общем, вернула меня к жизни после родов!

Сергей Новиков
13.11.2020

Специалист:

Хочу выразить огромную благодарность Александре за то, что она вернула мне прекрасную прическу с помощью плазмы Endjret PRGF. Я боролся с залысинами уже много лет и перепробовал огромное количество средств, от специальных шампуней до народных средств. Ничего не помогало. Прошел курс плазмы и у меня начали расти новые волосы!! Это прекрасно. Еще раз спасибо.

Тамара
12.08.2021

Хочу відзначити професіоналізм майстра шугарингу, завжди все проходить ідеально, без жодного дискомфорту! Атмосфера яку створено в клініці – викликає бажання повертатися знову!

Тетяна
11.01.2021

Хочу сказати велике спасибі Валерії. У мене довгий час була проблема з лінією посмішки. Коли я посміхалася – було сильно видно мої ясна. Контурної пластикою губ ми вирішили це питання. Тепер на додаток до пухких губок у мене дуже гарна посмішка.

Яся
13.08.2021

Я обожнюю Інусіка, це та людина, яка обожнює свою роботу і зробить все, щоб Ви відчували себе комфортно, впевнено. Без сумнівів я її рекомендую. Коли вперше я вирішила зробити шугарінг, то дуже довго обирала собі спеціаліста і зараз я можу впевнено сказати що я обрала НАЙКРАЩОГО!!!!Я на першому ж прийомі не відчувала дискомфорту, вона дуже уважна, ніжна, все розказала, пояснила. Я навіть не відчувала сором’язливості, вона дуже відкрита і щіра, після неї ти відчуваєш себе впевненіше. Дякую, моя фея!!! Я з тобою вже рік))) і дуже тішуся тому, з тобою в мене з’явилося значно більше часу на інші справи)))😉