Апарат пресотерапії 48 каналів 8320Т

Ми маємо найсучасніший та унікальний 48 канальний апарат прессотерапии В-8320Т.
Апарат пресотерапії 48 каналів 8320Т впливає на лімфотичну систему стисненим повітрям, що подається через повітроводи в 48 каналів костюма. Це метод фізіотерапії є спосіб механічного здавлювання тканин, в результаті якого відбувається витіснення накопиченої рідини. Власне, така методика називається - лімфодренаж. Апарат пресотерапії на 48 каналів 8320Т дозволяє максимально опрацювати повністю все тіло, або окремі частини тіла. Пресомасаж не тільки виводить продукти обміну з міжклітинного простору, знімає набряклість набряки, тонізує судини і рекомендується для профілактики і лікування варикозу. Після зняття набряків відбувається розширення судин, збільшується прилив крові, активізуються обмінні процеси. Після пресотерапії відзначають легкість, тепло і прилив сил, так як пресотерапія має виражений розслабляючий ефект. Посилена циркуляція лімфи активізує захисні сили організму, покращуючи імунітет і стійкість до стресу.

455643 apparatpressoterapii48kanalov8320t-39335936


Рекомендовано : зайва вага, целюліт або "апельсинова шкіра", набряк тіла, локальні жирові відкладення, інтоксикація організму, дряблість шкіри, біль в ногах, м'язові спазми, хронічна втома, головний біль, венозна недостатність, варікоз, уповільнений лімфоток, уповільнений кровоток, обмінні процесси, стимуляція імунітету, реабілітація після операції.

Пресотерапія- це надійний спосіб впливу массажу на тіло людини. Процедура прибирає значну частину ваги і видаляє набряки на всьому тілі.

Протипоказання:

Вагітним жінкам заборонено проходити пресотерапію.

Тяжкі захворювання шкіри.

Цукровий діабет. Ниркова недостатність.

 

Після процедури ви не впізнаєте себе. Стиснене повітря видалить всі прояви целюліту, виведе токсини і зменшить об'єм вашого тіла.Результат помітно після першої процедури.

 

 

Ми раді бачити вас і допоможемо вирішити ваші проблеми.

Постійний догляд за собою - ключ до здорового та красивого тіла!

 

В нашій Косметологічній клініці RА-

Краса непідвладна часу!!!

Адреса: м. Ірпінь, вул. Тургенівська 25-В, офіс 5.     Телефони: (050) 538-777-1       (063) 538-777-1