Ціни на плазмоліфтинг

Ціни на плазмоліфтинг

Вартість послуг залежить від індивідуальних властивостей пацієнта.

У зв'язку зі зміною курсу валют, ціни можуть змінюватись,вартість процедур уточнюйте

у адміністратора в день проведення процедури.

Найменування процедур

Ціна

( грн.)

Плазмотерапія PRGF Endoret - філер на основі плазми PRGF

- обличчя

5450,00

- шия

5450,00

- зона декольте

5450,00

- голова

5450,00

ПЛАЗМОТЕРАПІЯ (ПЛАЗМОЛІФТИНГ)

- це найновіша ін'єкційна методика в сфері косметології, що проводиться на основі введення збагаченої тромбоцитами плазми власної крові пацієнта. Цей метод має ще іншу назву- PRP- терапія. Тромбоцити містять властивості які відповідають за створення молодих клітин,регенерацію молодої тканини.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?

Для проведення процедури плазмотерапії у пацієнта з вени проводиться забір крові, яка в спеціальній пробірці обробляється в унікальному апараті Центрифуга Endoret , для підготування плазми, збагаченої тромбоцитами. Тромбоцити формують здатність крові прискорити процеси оновлення та омолодження організму. Білкові молекули,які являються тромбоцитарними факторами росту, регулюють рост молодих клітин і прискорюють їх поділ. Крім того, в складі концентрата плазми находяться гормони, ферменти, вітаміни, здатні прискорити і посилити відновлювальний та омолоджувальний результат. Далі техніка виконання процедури нічим не відрізняється від біоревіталізації, коли препарат вводиться за допомогою спеціальних найтонших мезотерапевтичних голок шляхом мікроін'єкцій в області обличчя, шиї, зони декольте, волосяна частина голови.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ

Максимальна безпека даного методу полягає в тому, що плазма є частиною крові самого пацієнта і вона не може бути джерелом алергічних реакцій. Плазма, збагачена тромбоцитами, являє собою простий і безпечний метод завдяки регенеративним і цілющим властивостям тромбоцитів. Оскільки препарат отримують з власної крові, він є натуральним, і ризик небажаних реакцій зводиться до мінімуму.
РЕКОМЕНДОВАНО

Процедура плазмоліфтингу підходить пацієнтам, у яких є вікові зміни,допомагає покращити стан шкіри при вугревій сипі і постакне, удосконалити якість і текстуру шкіри , відновити тонус і тургор, отримати більш рівний тон обличчя і його свіжий вигляд,зменшити вираженість мімічних і статичних зморшок, а також дрібних зморшок. Процедура також допомагає скоротити рубці, шрами, розтяжки, поліпшити їх зовнішній вигляд.
Знеболюючі та протизапальні властивості збагаченої тромбоцитами плазми допомагають полегшити больові симптоми і істотно прискорити процес загоєння після лазерної терапії (шліфування, фракційний термоліз) або хімічного пілінгу.
Ін'єкції збагаченої тромбоцитами плазми в шкіру волосистої частини голови стимулюють ріст клітин у основи волосини, а також мікроциркуляцію в шкірі волосистої частини голови. Плазмотерапія показана в комплексному лікуванні випадіння волосся, може використовуватися для профілактики його випадіння та порідіння, стимуляції росту та поліпшення якості волосся.
ПРОТИПОКАЗАННЯ

Незважаючи на те, що процедура плазмотерапіі проста, малоінвазивна та безпечна, вона все ж має протипоказання. Вони включають в себе онкологічні захворювання, герпес з активними проявами, інфекційні захворювання, менструацію, вагітність, схильність до кровоточивості, прийом ліків, що сприяють розрідженню крові, хронічні захворювання в стадії декомпенсації, імунодефіцитні стани, психічні та невротичні розлади.


ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Слід протягом тижня після процедури впливу впливу ультрафіолету і води, не відвідувати в цей період баню, сауну, басейн, солярій, не проводити масажні та косметологічні процедури.
Після процедури на місцях ін'єкцій можливі невеликі гематоми (синці), які самостійно проходять через кілька днів.

КІЛЬКІСТЬ ПРОЦЕДУР

Курс плазмотерапіі складається зазвичай з чотирьох процедур. Їх проводять з інтервалом до двох тижнів двічі на рік.


Ми маємо найсучасніший та унікальний апарат для проведення плазмотерапії - Центрифуга Endoret.

Ми раді бачити вас і допоможемо вирішити ваші проблеми.

Постійний догляд за собою - ключ до здорового та красивого тіла!

В нашій Косметологічній клініці RА-

Краса непідвладна часу!!!

Адреса: м. Ірпінь, вул. Тургенівська 25-В, офіс 5.     Телефони: (050) 538-777-1       (063) 538-777-1