Комбайн Zemits Verstand 8.2

Ми маємо найсучасніші та унікальні апарати для проведення косметологічних процедур.

В своїй роботі для надання косметологічних послуг косметологічна клініка RA використовує унікальний комбайн Zemits Verstand 8.2. Ми надаємо широкий спектр послуг, зокрема:
1. Ультразвуковий скрабер.
2. Електропорація.
3. Киснева мезотерапія.
4. RF-ліфтинг.
5. RF-ліфтинг і вакуумний масаж.
6. Кріотерапія.
7. Алмазна мікродермабразія.
8. Вакуумна терапія.

 


1. Ультразвуковий скрабер

Ультразвуковий скрабер використовують для відлущування, видалення чорних цяток за допомогою ультразвуку. Ультразвукові хвилі розкривають пори і ефективно видаляєються всі забруднення. Ця процедура призначена для глибокого очищення шкіри, мікромасажу і відновлення шкіри. Ультразвуковий скрабер гарантує чудове омолоджуюче очищення та тонізуючий ефект.


2. Електропорація


З нашим косметологічним обладнанням можна проводити також процедуру електропорації – це сучасний напрям апаратної методики. Процедура проводиться шляхом введення препаратів підшкірно, не використовуючи голки, дія відбувається приємними імпульсами. Ця процедура вважається безболісною і дуже ефективною, прискорює дію препаратів і позбавляє від дискомфорту і запалень - без уколів. Процедура електропорації заслужено вважається однією з самих найкращих послуг в косметології.


3. Киснева мезотерапія


Киснева мезотерапія це порівняно нове явище в косметологічній практиці. Процедура здійснюється із застосуванням спеціальної "кисневої голки", яка не порушує цілісності шкірного покриву. Косметичні речовини вводяться в шкіру шляхом імпульсивного кисневого тиску. Безін'єкційна мезотерапія абсолютно безболісна процедура, яка не залишає рубців, синців і подразнення шкіри. Результат від проведення даної процедури просто приголомшливий: вирівнює колір обличчя, звужуються пори, розгладжується шкіра та зникають дрібні зморшки.


4. RF-ліфтинг


Процедура радіохвильового ліфтингу характеризується такими перевагами, як повна відсутність хворобливих відчуттів, безопераційна методика вважається найкращим способом впливу на клітини шкіри обличчя. Фактично RF-ліфтинг являє собою цілеспрямований вплив біполярної радіочастоти на глибинні шари шкіри, підшкірно-жирову клітковину. Це розігрівання нижніх шарів з тривалим пролонгованим ефектом, запускаються процеси метаболізму, вирівнюється робота сальних залоз, покращується мікроциркуляція лімфи і крові, а значить, швидко оновлюються і регенерують клітини шкіри. Візуально ефект виражається в ущільненні клітин шкіри, нагрів стимулює згортання/твердіння білка колагену, при цьому будучи спусковим гачком для процесу розщеплення надлишків жиру на гліцерин і жирову кислоту, які легко і швидко виводяться з лімфою.Процедура спрямована на підтяжку шкіри та зменшення зморщок, має омолоджуючий ефект.
RF- ліфтинг – це процедура, яка вирішує найактуальніші проблеми: зморшки, втрата упругості шкіри, целюліт. Результат помітно відразу після першої процедури RF- ліфтинга.

5. Кріотерапія


Кріотерапія – це процедура впливу на шкіру холодом для звуження пор. Холодова терапія застосовується для завершення процедур з метою заспокоїти шкіру. Кріотерапія сприяє прискорення циркуляції крові і підвищує обмін речовин.


6. Алмазна мікродермабразія


Дана процедура ефективний і абсолютно безпечний спосіб пілінгу обличчя і шкіри. Алмазна мікродермабразія стимулює синтез колагену і еластину, з допомогою чого відбувається оновлення і омолодження шкіри. Даний апарат має якісні насадки, вони оснащені міцним алмазним напиленням, яке акуратно видаляє омертвілі клітини шкіри, і не викликає при цьому алергії. Процедура мікродермабразії проходить безболісно і гарантує приголомшливий ефект. Завдяки цьому на сьогоднішній день мікродермабразія стала однією з найпопулярніших косметологічних процедур. Насадки для кожного підбираються індивідуально, залежно від типу шкіри.


7-8. Вакуумна терапія і вакуумний масаж


Процедура вакуумного масажу полягає у впливі на шкіру спеціальною насадкою. В результаті цього істотно поліпшується циркуляція крові в глибоких шарах шкіри і м'яких тканинах, розщеплюються жирові клітини, здійснюється лімфодренаж, виводяться шлаки, токсини і зайву рідину, поліпшуються обмінні процеси і регенерація клітин.


При проведенні косметичних процедур ми дотримуємося жорсткої гігієни робочого місця, для цього в своїй роботі використовуємо найсучасніші дезинфікуючі засоби та одноразові серветки, рушники, одноразовий одяг для клієнта,одноразові простирадла на кушетку.


Ми раді бачити вас і допоможемо вирішити ваші проблеми.
Постійний догляд за собою - ключ до здорового та красивого тіла!

В нашій Косметологічній клініці RА-
Краса непідвладна часу!!!

Адреса: м. Ірпінь, вул. Тургенівська 25-В, офіс 5.     Телефони: (050) 538-777-1       (063) 538-777-1